-10%









10 295 ₴
9 295 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Edon MIG-315 NEW — новинка 2020 року та вирізняється високими показниками потужності, витривалості в роботі. Інверторних транзисторів у нього два — 7,2 кВт. На відміну від попередньої моделі 315, виробник додав 2 дисплеї, які показують Ампери та вольти. Є перемикач на двотактний і стандартний режим. Виробник додав можливість під'єднання педалі керування. Належить ця модель інверторного зварювального агрегата до професійного класу та створена із застосуванням нових інноваційних технологій. Використовується напівавтомат для проведення зварювання сталі та інших різновидів чорних і кольорових металів. Струм зварювання в ньому змінюють у діапазоні від 20 до 315 А.
До його переваг можна віднести також: сучасний дизайн, компактність, невелика вага. Він економічний і споживає невелику кількість енергії за годину роботи. Цикл його робіт становить, 100% (завдяки високоефективній системі охолодження). Діаметр використовуваного дроту — 0,6-1,0 мм, і електродів — 1,6-5,0 мм. Робоча мережа побутова, з показником напруги 220 В і частотою — 50 Гц. Номінальний струм зварювання — 190 А. Діапазон робочої напруги — 11-30 В. ККД — 85%. Вага — 16 кг.
✨ Особливості:
Напруга мережі живлення, В220 ± 10%
📦 Комплектація:

ТЕХНОБАЗА — надійний партнер у світі зварювання 🔥
Ми — офіційний дилер Edon, одного з лідерів галузі. Це гарантує оригінальність продукції, високу якість і повну технічну підтримку. З 2020 року ми здобули високу оцінку покупців і щорічно отримуємо нагороди від Prom.ua 🏆 за стабільність і якість сервісу.
Наші переваги:
✅ Надійність — офіційний статус дилера, сертифікована продукція, гарантія на все обладнання.
🚚 Швидка доставка — оперативна логістика по всій Україні, відстеження замовлень, дотримання строків.
💰 Найкращі ціни в Україні — прозорі умови, регулярні акції та спеціальні пропозиції.
👨🔧 Професійна підтримка та сервіс — підбір обладнання та консультації від кваліфікованих спеціалістів.
🌟 Відгуки, яким можна довіряти — тисячі задоволених клієнтів і підтверджена репутація.
ТЕХНОБАЗА — вибір тих, хто працює на результат і не йде на компроміси в якості. 💪
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 10 м/хв |
| Максимальне відхилення напруги | 15 % |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 315 А |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2 м/хв |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 570 мм |